Domov vďaky

Domov vďaky
Obyvatelia

Mikuláš 2016

Návšteva fujaristu

Dňa 9. 2. 2016 nás prišiel potešiť hrou na fujare a píšťalke pán Surový. Okrem hry nám aj porozprával o svojom gazdovstve. Ďakujeme.

Fačkovskí muzikanti

Aby sme sa cez Fašiangy nenudili, prišli nám zahrať a zaspievať naše obľúbené ľudovky muzikanti z Fačkova. Veľmi sa nám páčilo a tešíme sa o rok na nich znova... :)

Fašiangová zábava 2016

A opäť sú tu Fašiangy a s tým spojená naša tradičná zábava. Obliekli sme si veselé kostýmy, prišla nám zahrať a zaspievať skupina z Ďurčinej. Úžasne sme sa zabávali, vytancovali. Potešiť nás prišla aj perfektná zostava Mordovánok z Rajca. Boli ste super...

Vystúpenie detí z MŠ

Pred vianocami nás prišli pozrieť aj detičky z Materkej školy na Mudrochovej ulici v Rajci. Urobili nám radosť s krásnymi básničkami, pesničkami, ale aj tančekom...

Vystúpenie detí MŠ - Obrancov mieru

Pred vianocami nás prišli potešiť aj deti z Materskej školy na Obrancov mieru v Rajci. Zarecitovali nám krásne básničky.

Mikuláš 2015

Aj tento rok nás prišiel navštíviť sv. Mikuláš s anjelom. Priniesol nám darčeky a aj si s nami zaspieval naše obľúbené pesničky.

Vystúpenie detí - ZŠ-cirkevná, Rajec

Deti zo Základnej cirkevnej školy v Rajci nám prišli spríjemniť popoludnie svojimi piesňami a tancami. Veľmi sa nám páčilo. Ďakujeme. 

Mesiac úcty k starším - október 2015

Fašiangová zábava 2015

 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Domov vďaky, © 2013 - BROS Computing, s.r.o.