Domov vďaky

Domov vďaky
Obyvatelia
Počasie

Naše zariadenie navštívili deti z Katolíckej školy z Rajca. Sme im veľmi vďační, za spestrenie dňa.

Fašiangy 2018 - A opäť sú tu Fašiangy a s tým spojená naša tradičná zábava. Obliekli sme si veselé kostýmy, prišla nám zahrať a zaspievať skupina z Ďurčinej. Za spestrenie tohoto dňa im ďakujeme.

Návšteva tohtoročného Mikuláša v našom zariadení potešila a povzbudila našich klientov. Každý dostal od Mikuláša prekvapenie z ktorého sa veľmi tešili.

Fašiangová zábava 2017!

Návšteva - Turie 2016

Mikuláš 2016

Návšteva fujaristu

Dňa 9. 2. 2016 nás prišiel potešiť hrou na fujare a píšťalke pán Surový. Okrem hry nám aj porozprával o svojom gazdovstve. Ďakujeme.

Fačkovskí muzikanti

Aby sme sa cez Fašiangy nenudili, prišli nám zahrať a zaspievať naše obľúbené ľudovky muzikanti z Fačkova. Veľmi sa nám páčilo a tešíme sa o rok na nich znova... :)

Fašiangová zábava 2016

A opäť sú tu Fašiangy a s tým spojená naša tradičná zábava. Obliekli sme si veselé kostýmy, prišla nám zahrať a zaspievať skupina z Ďurčinej. Úžasne sme sa zabávali, vytancovali. Potešiť nás prišla aj perfektná zostava Mordovánok z Rajca. Boli ste super...

Vystúpenie detí z MŠ

Pred vianocami nás prišli pozrieť aj detičky z Materkej školy na Mudrochovej ulici v Rajci. Urobili nám radosť s krásnymi básničkami, pesničkami, ale aj tančekom...
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Domov vďaky, © 2013 - BROS Computing, s.r.o.